7 komentāri
 1. :) audumi šķiet ļoti piemēroti šiem svētkiem! Un Katie ... :)

  AtbildētDzēst
 2. Happy Home..jā, Katie var klausīties un klausīties:)

  AtbildētDzēst
 3. Es parasti tādus kā zīda audumus nevis mazgāju, bet, pirms sāku darbošanos, izgludinu ar tvaika gludeki. Vispār jau, pēc manām domām, mazgāt vajadzētu kokvilnas un linu audumus,jo tie tikai tad saraujās, citi audumi to paveic jau gludinot.

  Tev liels darbiņš priekšā-meitai glauna kleita jāšuj! Es ari pamazām briestu uz lielu darbu- māsīcai kāzu kleita jāšuj :)

  AtbildētDzēst
 4. Oi, kāzu kleita - tas gan ir kaut kas! Man jau tikai tāds pirmais mēģinājums ar šitādām izejamām štātēm. Cerams, ka sanāks kaut kas mugurā velkams:)

  Par zīdu man tagad ir skaidrs:) Es pat nebūtu mēģinājusi mazgāt, bet tur tam auduma gabalam bija viena mala tāda kā iedzeltējusi, un arī smarža bija tāda kā sastavējusies...

  Ineta, ar kādu diegu tu šuj zīda audumus? Es kaut kur lasīju, ka poliesters tomēr neesot ieteicams. Vai tu šuj ar zīda diegu vai kā?

  AtbildētDzēst
 5. O jā, ja bija netīrs audums un vēl ar "smaciņu", tad jau gan bij jāmazgā.
  Es šuju ar tiem pašiem poliestera diegiem (smalkajiem), ar zīda diegiem mana mašīnīte reizēm niķojas :). Domāju, kad nezin vai diegi var kaut ko kaitēt :D, lai tikai dūriens ir labs, lai nesavelk audumu.

  AtbildētDzēst
 6. :))Skaisti audumi - būs skaistas kleitiņas! Redīss labais! :)) Rāda ka cenšas augt! :)))

  AtbildētDzēst
 7. Ineta - jā, es pamēģināju šūt ar poliestera diegu. Šķiet, ka nav nekāda vaina:) Paldies par padomu!

  Inga - paldies:) Pagaidām man gan viss vēl tādā ideju mākonī tīts.. Un redīss mums ir varens, tas gan:)

  AtbildētDzēst