25 komentāri
 1. Teikšu Tev pilnīgi atklāti, ne jau rokdarbu dēļ es Tevi lasu. Taisnību sakot, rokdarbi pēdējos gados mani vairs neinteresē itin nemaz. Man prieks, ja zem ieraksta parādās birciņa "par dzīvi" kā šim vai arī kaut kas par ceļošanu, pārdomām utt. Jūsu dzīve šķiet ļoti neparasta un aizraujoša, un es tieši Tavu ierakstu ietekmē šad tad esmu skatījusies uz darbiem ārpus Latvijas.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Prieks dzirdēt, ka mani "par dzīvi" ieraksti ir kādu ieinteresējuši:) Un vēl lielāku prieku un iedrošinājumu rodu Tavos vārdos par mūsu aizraujošo dzīvi, jo pašai tā man brīžiem sķiet vairāk neprātam līdzīga:)

   Dzēst
 2. Jā gan, skats no putekļainā tuksneša prizmas un bilžu apraksti man parasti šķiet zelta vērti.. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tad nu labošos un iemetīšu vēl pa kādai tuksneša reportāžai, kamēr vēl mēs te esam!

   Dzēst
  2. Ai, lasīšu, priecāšos un skatīšos abām acīm visu, kas te parādīsies, neatkarīgi no tuksneša putekļu daudzuma.. ;) man patīk sulīgie bilžu paraksti un stāsti, ko rada bildes un teikumi zem tām.. :)

   Dzēst
 3. Tai Eiropas meitenei atliek novēlēt, lai darbs atrodas Eiropā :)
  Bet mēs, es domāju, turpināsim priecāties par jūsu dzīves ainiņām neatkarīgi no tā, kurā pasaules stūrī tā formula jūs aizvedīs.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. No Tavas mutes Dieva ausī! Bet nu nepazudīšu arī tādā gadījumā, ja tā nebūs Eiropa:)

   Dzēst
 4. Bet ja negribas rokdarboties, var jau parunāt šeit. Un jā, neatkarīgi no tā kurp jums būs jādodas.

  AtbildētDzēst
 5. Redzēs, kur tevi aizvedīs... Moš uz vīra kunga dzimteni!!! uz to pusi pirksts nebrauc???

  AtbildētDzēst
 6. Par rokdarbiem man nav pārāk liela nojēga, bet tā kā arī dzīvoju patālu no Eiropas, tad mani kā reiz interesē šādas Tavas pārdomas... Tā neziņa ir diezgan paralizējoša, to es labi pazīstu.. Bet noteikti vējš jūs aizpūtīs uz kādu atklājamu un interesantu vietu!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es arī labprāt lasu Tavus aizkrastes piedzīvijumus!

   Dzēst
 7. Nu galvenais-lai ir sakari uz ārpasauli(t.i.-internets ar sakarīgu ātrumu)!!! Visu pārējo var atrisināt ar lidmašīnām un pastiem.
  Es jau arī lasu ne tikai rokdarbu aprakstus, man kā vizuālim patīk bildes:D, par visu ko! Sevišķi par tālākām vietām.
  Nu tad lai Jums atrodas kāda cita laba vieta ģimenes nierei :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nu ja, lai nav jāsēž banānkokā bez WiFi:) Un bildes arī būs...

   Dzēst
 8. Es domaju ikvienam ir interesanti pa kluso ielukoties citu dzives, neatkarigi no ta, vai tiek raditi rokdarbi vai ne :)

  AtbildētDzēst
 9. nepazūdi, nepazūdi. es lasu ar kāri visu ko raksti. ;)

  AtbildētDzēst
 10. Aizraujoši! Es visiem uz šāda tipa jautājumiem (sev tai skaitā) atbildu, ka uz zemeslodes vien paliksim! Aizraujoši! Uzkrītoši daudzi man apkārt pēdējā laikā dodas AAE virzienā un citi nespēj saprast, kā varējām izvēlēties LT :D un tad es citēju vairākus citātus no mūsu telefonsarunas un lai arī tie tauki izklausās vilinoši, es esmu bezgalpriecīga,ka esam tur, kur esam. Gaidu ziņas ar jaunumiem!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, AAE spožums un solītie labumi laikam daudzus pievelk, bet es jau sāku pagurt no visas tās ārišķības un samākslotības. Ceru, ka drīzumā jau uzzināsim, uz kur debess pusi tad mūs vējš nesīs.

   Dzēst
 11. No sirds vēlu lai jūsu ģimene atrod jaunu dzīvesvietu, kas tiešām būs mīļa sirdij :). Un es arī lasu Tavu blogu ne tikai rokdarbu dēļ(kaut tie arī man ļoti,ļoti patīk ;))
  Un vel- gribu velreiz no sirds pateikties par to jauko pārsteigumu ko man sagādāji, jo tas man palīdzēja tikt pie jaunas lietiņas rokdarbiem, pie kuras netiktu bez Tevis!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies par jaukajiem vēlējumiem! Un prieks, ka dāvana ir noderējusi:)

   Dzēst
 12. Lai veicas ar pareizo izv;eli, un varbūt tuvāk Latvijai?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Būtu jau jauki, ja sanāktu tuvāk mājām, tāpēc jau man prāts ap Eiropu grozās:)

   Dzēst